CHP’li Mersin’den Mustafa Savaş’ın siyasi danışmanı ve basın danışmanı hakkında paylaşım

Son dakika.. Haberler.. Haber Aydın.. Aydın.. Son dakika Aydın haberleri.. Aydın haberleri.. Haberler Aydın.. Aydın haber.. Son haberler.. Haber.. www.haberaydin.com Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Haber Aydın’a abone olun

Haber albümü için resme tıklayın

Cumhuriyet Halk Partisi Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Mersin, AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş’ın siyasi danışmanı ve basın danışmanın hakim ve savcılara hakaret ettiğini söyledi. Mersin’in paylaşımı sosyal medyada çok sayıda etkileşim aldı.

CHP Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin’in bir paylaşımı Aydın’ın gündemine oturdu. Mersin, sosyal medya hesabından “Mustafa Savaş’ın siyasi danışmanı ile basın danışmanı hakim/savcıya hakaret etmeye cüret edecek, devlet seyredecek. Yok öyle yağma” ifadelerini yazılı olduğu bir görsel paylaştı. Mersin’in paylaşımı kısa sürede Aydın’ın gündemine oturdu.

Öte yandan, çok sayıda vatandaş da CHP’li Mersin’in paylaşımını alıntılayarak kendi sosyal medya hesaplarından paylaştı.

27 May 2022 - 15:32 Aydin- Siyaset