Binlerce lira harcanmıştı: Aydın’da MHP’li belediye Millet Bahçesini kiraya veriyor

Son dakika.. Haberler.. Haber Aydın.. Aydın.. Son dakika Aydın haberleri.. Aydın haberleri.. Haberler Aydın.. Aydın haber.. Son haberler.. Haber.. www.haberaydin.com Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Haber Aydın’a abone olun

Cem Celil  Lale
Cem Celil Lale Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Aydın’ın Karacasu ilçesinde MHP’li belediye İller Bankası’ndan hibe alınarak yapılan Millet Bahçesini kiraya çıkartmaya karar verdi.

Yapılan duyuruda “Küçükdağlı Mahallesi 120 ada 14 parselde bulunan Millet Bahçesinin 2886 sayılı Devlet İhale Kanunun 45. Maddesine istinaden açık arttırma usulü teklif almak suretiyle 1 yıllığına kiraya verilecektir. İhalenin muhammen bedeli aylık 2 bin 800 liradır. Geçici teminatı bin 8 lira, ek teminatı ise 3 bin 360 liradır. Geçici ve ek teminatın ihale saatinden önce Belediye veznesine yatırılması gerekmektedir. İstekliler 26 Mayıs 2022 tarihinde saat 10.00’a kadar teminatlarını yatırarak Belediye encümeni huzurunda yapılacak ihaleye katılabileceklerdir. Herhangi bir sebeple yapılamayan ihale ikinci ihale tarihi olan 2 Haziran 2022 tarihinde aynı yer ve saatte yapılacaktır. İhale tekrar sonuçlanmazsa 15 gün içerisinde pazarlığa bırakılarak ihale sonuçlanacaktır. İhale ile ilgili diğer şartlar Emlak ve İstimlak Müdürlüğünden öğrenilebilir” ifadelerine yer verildi.

25 May 2022 - 12:15 Aydin- Gündem

Muhabir  Cem Celil Lale