Söke Şehitler ve Gaziler Dernek Başkanı Atmaca: Bir telefonumuzla Büyükşehir buraya aktı

Son dakika.. Haberler.. Haber Aydın.. Aydın.. Son dakika Aydın haberleri.. Aydın haberleri.. Haberler Aydın.. Aydın haber.. Son haberler.. Haber.. www.haberaydin.com Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Haber Aydın’a abone olun

+4
Haber albümü için resme tıklayın

Aydın Büyükşehir Belediyesi Bölge Koordinatörü Fatih Akkentli'nin ziyaret ettiği Söke Şehitler ve Gaziler Derneği Başkanı Ulvi Atmaca'nın talebi bir gün sonra yerine getirildi.

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun talimatları ile Büyükşehir Ekipleri tarafından Şehitler ve Gaziler Parkı’nın düzenlemesine başlandı. Şehitler ve Gaziler Derneği Başkanı Ulvi Atmaca, “Talebimizle hemen ilgilendiler. Ben bu kadar çabuk beklemiyordum. Özlem Başkanımıza, Fatih Bey'e ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Aydın Büyükşehir Belediyesi Bölge Kordinatörü Fatih Akkentli, kendisini telefonla arayan Söke Şehitler ve Gaziler Derneği Başkanı Ulvi Atmaca ve üyelerini aynı gün ziyaret etti. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’nun selam ve sevgilerini ileten Akkentli, dernek başkanı Ulvi Atmaca’nın park ile ilgili taleplerini hemen Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu'na iletti. Başkan Çerçioğlu, Şehit ve Gazilerden gelen talebin hemen yerine getirilmesi talimatı verdi.

Ziyaretten 1 gün sonra Aydın Büyükşehir Ekipleri, Kemalpaşa Şehitler ve Gaziler Parkı'nda düzenlemelerine başladı. Kamyonlarla bölgeye gelen ekipler özellikle talep edilen dernek binasının yanındaki atıl binayı yıkarak çalışmalara başladı.

SÖKE ŞEHİTLER VE GAZİLER DERNEK BAŞKANI ATMACA: ALLAH BİN KERE RAZI OLSUN TALEBİMİZLE HEMEN İLGİLENDİLER

Söke Şehitler ve Gaziler Dernek Başkanı Ulvi Atmaca, çalışmaların bu kadar sürede başlayacağını tahmin etmediğini belirterek, "Bizim için olması gereken bir çalışmaydı. Fatih Bey'e telefon ettim. Ben bir hafta, 10 gün sonra beklerken aynı gün derneğimize geldi. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımızın selamlarını iletti. Hemen talebimizle ilgilendi. Ben bu kadar erken olacağını tahmin etmiyordum. 1 gün sonra hem de büyük bir ekiple gelindi. Öğlene varmadan atıl bina yıkıldı harika ilerliyor. Özlem Başkanımızdan Allah bin kere razı olsun. Derneğin yanındaki atıl binadan kurtulduk. Kültürel, halka açık Aydın'a, Söke'ye ve Derneğimize yakışır bir yer yapılsın istiyoruz. Özlem Başkanımıza, emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun." dedi.

21 May 2022 - 16:32 Aydin- Gündem