Kuşadası DEVA gençlerle bir araya gelecek

Demokrasi ve Atılım Partisi Kuşadası İlçe Teşkilatı, sahilde bulunan El Heykeli’nin önünde açacağı stant ile gençlerle bir araya gelecek. Partiden yapılan duyuruda, “Gençliğe Borcumuz Var etkinliği ile saat 19:00’da Kuşadası El Heykeli’nde gençlerimizle buluşuyoruz” denildi.

Haber albümü için resme tıklayın

DEVA Partisi Kuşadası’nda çalışmalarına devam ediyor. Daha önce Kuşadalı kadınlarla bir araya gelen DEVA Kuşadası, bugün yapacağı etkinlik ile Kuşadası’nda yaşayan gençlerle bir araya gelecek. Gençlik Politikaları tarafından düzenlenecek etkinlikte gençlerin DEVA Partisi hakkında merak ettiği sorulara yanıt verilecek. Tanışma ve sohbet ortamında geçmesi beklenen etkinliğe katılmak isteyenlerin saat 19:00’da Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan El Heykeli’nde bulunan DEVA standına gelmesi isteniyor.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan DEVA Partisi Kuşadası Gençlik Politikaları Başkanı Serkan Moral, “Bugün genç arkadaşlarımızla bir araya geleceğiz. Kuşadası’nda yaşayan herkesi standımıza davet ediyoruz. Öncelikle tanışmak, parti politikalarımızı anlatmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

18 May 2022 - 12:57 Aydin- Siyaset