Aydın’da lüks otel satıldı.. İşte yeni sahibi

Son dakika.. Haberler.. Haber Aydın.. Aydın.. Son dakika Aydın haberleri.. Aydın haberleri.. Haberler Aydın.. Aydın haber.. Son haberler.. Haber.. www.haberaydin.com Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Haber Aydın’a abone olun

Büyütmek için resme tıklayın

2018 yılında faaliyetlerini durduran ve tüm çalışanlarını işten çıkaran Anı Tur’un patronu Veli Çilsal, Didim’de bulunan 454 odalı Aurum Moon Duja grubuna sattı.

Tesisi satın alan Duja Grubunun kısa süre içinde tesisi hizmete açacağı açıklandı. Şirket tarafından verilen bilgiye göre Duja Bodrum ve Premium Bodrum olmak üzere iki tesisle faaliyet gösteren şirket, üçüncü otelini Duja Didim ismiyle 13 Haziran’da Didim’de açıyor.

Volkan Güney: Büyümeye devam edeceğiz

Grubun Satış ve Pazarlama Koordinatörü Volkan Gökay “Ailemize dahil olan Duja Didim’ i sizlere gururla sunarız, Duja Didim ile Bodrum’ dan sonra Didim bölgesinde de kalitemizi hissettirecek ve Duja markası olarak bundan sonraki dönemde de büyümeye devam edeceğiz. Şirketimiz ülkemizdeki pek çok değerli turizm bölgesinde yatırımlarına devam ediyor olacak, sizlerle makul sürelerde yapacağımız çalışmalar ve yatırımlar sonrasında yeni otellerimizin de duyurusunu paylaşacağımızı belirtmek isterim, Duja markası her sene kendini daha da geliştirerek, büyüyerek Türkiye’ nin dört bir yanında sektöre yön vermeye devam edecek. Şanssızlıklar ile dolu bir dönemde doğan bir marka olarak, her şeye rağmen hakkını vererek, takdir alarak ve yüksek doluluklar ile geldiğimiz bu nokta için tüm ekibimize, partnerlerimize ve değerli Duja Hotels misafirlerine teşekkür ederiz’’ dedi.

13 May 2022 - 21:19 Aydin- Gündem