Kuşadası’nda AYDEM çilesi

Son dakika.. Haberler.. Haber Aydın.. Aydın.. Son dakika Aydın haberleri.. Aydın haberleri.. Haberler Aydın.. Aydın haber.. Son haberler.. Haber.. www.haberaydin.com Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Haber Aydın’a abone olun

Büyütmek için resme tıklayın

Aydın’ın Kuşadası ilçesinde elektrik firması AYDEM çilesi yaşanıyor. Firma tarafından yapılan plansız kesintiler nedeniyle elektrikle çalışan su pompaları çalışmıyor, hem elektriksiz hem de susuz kalan vatandaşlar büyük bir mağduriyet yaşıyor.

Aydın’ın Kuşadası ilçesinde AYDEM tarafından yapılan plansız kesintiler vatandaşın canını sıkmaya devam ediyor. Yapılan elektrik kesintileri nedeniyle elektrik enerjisiyle çalışan su pompaları da devre dışı kalıyor. Elektriksiz ve susuz kalan vatandaşlar AYDEM tarafından yapılan kesintilere tepki gösterdi. Günün herhangi bir saatinde elektriğin birden bire gittiğini ve saatler sonra geldiğini ifade eden bir vatandaşlar, “Bu firma elektrik faturasını ödemediğinde hemen kesmeye geliyor. Ancak arıza gidermeye geldiğinde veya insanlar mağdur olmasın dediğinde yaptıkları hiçbir şey yok. Yazıklar olsun” dedi.

Öte yandan, Kuşadası’nın birçok bölgesinde sokak lambalarının yanmadığı, bazı bölgelerde ise gün aydınlanmasına rağmen sokak lambalarının söndürülmediği ifade ediliyor.

12 May 2022 - 14:17 Aydin- Gündem