Mustafa Arı muhalefet edeceğim derken sayı saymayı unuttu

Son dakika.. Haberler.. Haber Aydın.. Aydın.. Son dakika Aydın haberleri.. Aydın haberleri.. Haberler Aydın.. Aydın haber.. Son haberler.. Haber.. www.haberaydin.com Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Haber Aydın’a abone olun

Cem Celil  Lale
Cem Celil Lale Tüm Haberleri
Haber albümü için resme tıklayın

Aydın Büyükşehir Belediye Meclisi’nde ilginç çıkışlarıyla bilinen AK Parti Grup Sözcüsü Mustafa Arı’nın matematik bilgisi şaşkınlık yarattı. Arı, Denizli Su ve Kanalizasyon İdaresi ile Aydın Su ve Kanalizasyon İdaresi’nin bütçelerini karşılaştırmaya çalışırken komik duruma düştü.

Aydın Büyükşehir Belediye Meclisi’nin AK Partili üyesi Mustafa Arı Denizli ile Aydın’ı kıyaslarken matematik skandalına imza attı. Arı, Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin su ve kanalizasyon hizmetleri 720 milyon TL bütçe ayırdığını söyledi. Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin su ve kanalizasyon hizmetleri için bütçesinin 575 milyon TL olduğunu öne süren Mustafa Arı’ya yanıt ASKİ Genel Müdürü Hakan Olkaç’dan geldi. Olkaç, bugün görüşülen ek bütçe ile birlikte ASKİ’nin bütçesinin 873 milyon TL’ye çıktığını açıkladı.

Mustafa Arı, Olkaç’ın açıklamasının ardından herhangi bir açıklama yapmamayı tercih etti.

10 May 2022 - 16:21 Aydin- Siyaset

Muhabir  Cem Celil Lale