Efeler Belediyesi’nin reklam yağdırdığı siteden ilginç haber

Son dakika.. Haberler.. Haber Aydın.. Aydın.. Son dakika Aydın haberleri.. Aydın haberleri.. Haberler Aydın.. Aydın haber.. Son haberler.. Haber.. www.haberaydin.com Gelişmelerden anında haberdar olmak için Google News'te Haber Aydın’a abone olun

Haber albümü için resme tıklayın

Efeler Belediyesi tarafından finanse edildiği iddia edilen bir internet sitesinde, Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin bazı taşınmazlar için ihaleye çıktığına yönelik bir haber yayımlandı. Aynı haberde Efeler Belediyesi’ne ise övgüler yağdırıldı. Haber Aydın kamuoyunda anlamsız karşılandı.

Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne yönelik karalama haberleriyle bilinen bir internet sitesinde okuyanlarda şaşkınlık yaratan bir haber yayınlandı. Haberde, Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin bazı taşınmazları satışa çıkarttığına yönelik bilgiler paylaşıldı. Yine aynı haberde, Efeler Belediyesi’ne ise övgüler yağdırıldı. Okuyanları hayrete düşüren haberi yayınlayan site, Hazine ve Maliye Bakanlığı Özelleştirme İdaresi Başkanlığı’nın, AK Partili ve MHP’li belediyelerin Aydın’da satışa çıkarttığı taşınmazları görmezden geldi.

Efeler Belediyesi tarafından yüklü miktarda reklam ödemesi yapıldığı iddia edilen ve Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne yönelik karalama haberlerine imza atan internet sitesiyle ilgili partililerin büyük rahatsızlık yaşadığı öğrenildi. Aydın Büyükşehir Belediyesi hakkında algı yaratmaya çalışan tüm sitelerin Efeler Belediyesi ile ekonomik ilişkilerini CHP Genel Merkezi’ne ilettiğini söyleyen bazı partililer, yaşanan sürecin genel merkez tarafından takip edildiği ve rahatsızlık yarattığını söyledi.

06 May 2022 - 20:34 Aydin/ Efeler (Merkez)- Gündem