DEVA Partisi Kuşadası, pazaryerinde vatandaşlarla bir araya geldi

Demokrasi ve Atılım Partisi Kuşadası İlçe Teşkilatı, kapalı pazaryerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Stant açan DEVA Partisi yöneticileri, partiye katılmak isteyen vatandaşların üye kaydını yaptı, broşür dağıtarak parti politikalarını aktardı. Öte yandan, Ramazan ayı dolayısıyla vatandaşlara 1500 pide dağıtıldı.

+10
Haber albümü için resme tıklayın

DEVA Partisi’nin Kuşadası’ndaki çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Saha çalışmalarına ağırlık veren parti yöneticileri, Cuma pazarı yoğunluğunun olduğu kapalı pazaryerinde vatandaşlarla bir araya geldi. DEVA Partisi Kuşadası İlçe Başkanı Behçet Alp, parti yöneticileri ve partililerin hazır bulunduğu stantta partiye katılmak isteyen vatandaşların üye kayıtları yapıldı.

DEVA Partisi’nin politikalarının anlatıldığı binlerce broşürü vatandaşlara dağıtan DEVA Partililer, standa gelen vatandaşlarla samimi bir havada sohbet etti. Öte yandan, Ramazan ayı dolayısıyla 1500 adet Ramazan pidesi dağıtıldı.

“Her stant çalışmamızda ilginin büyüdüğünü görüyoruz”

Saha çalışmalarının devam edeceğini söyleyen DEVA Partisi Kuşadası İlçe Başkanı Behçet Alp, “Daha önce de kapalı pazaryerinde ve ilçemizin yoğun olan bölgelerinde stant çalışması yapmıştık. Her stant çalışmasında vatandaşlarımızın ilgisinin daha da fazla olduğunu görebiliyoruz. Kuşadası’na, ülkemize DEVA olmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Ramazan ayını idrak ediyoruz. Pazardan ayrılan vatandaşlarımıza karınca kararınca Ramazan pidesi ikram ettik. Ülkemiz zor günlerden geçiyor. El birliğiyle bu zor günleri atlatacağız” ifadelerini kullandı.

22 Nis 2022 - 21:03 Aydin/ Kuşadasi- Gündem